* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Dobór kolorów

 • Remont pokoju dziecięcego za 500 zł

  Remont pokoju dziecięcego za 500 zł

  Remont pokoju dziecka to duże wyzwanie dla wszystkich rodziców, a kreatywność i pieniądze stanowią kluczowe wyzwanie w całym przedsięwzięciu. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych, bo urządzenie pokoju może okazać się super rodzinną zabawą.

  zobacz
  Wnętrze od linijki

  Wnętrze od linijki

  Nowoczesne wibracje, oryginalne dekoracje i zachwyt znajomych – wszystko to uzyskamy dzięki geometrycznym wzorom, które zawsze prezentują się perfekcyjnie i nienagannie, dlatego projektanci wnętrz po prostu je uwielbiają!

  zobacz
 • Słoneczne kolory ścian w jadalni - poznaj najlepsze inspiracje

  Słoneczne kolory ścian w jadalni - poznaj najlepsze inspiracje

  Jadalnia powinna być urządzona w ciepłych kolorach. Te zimne spowalniają trawienie, zmniejszają łaknienie. A jadalnia jest przecież po to, żeby w niej jeść. Z apetytem i smakiem. Największy wpływ pobudzający na soki trawienne ma kolor czerwony, ale inne ciepłe kolory też dobrze sprawdzają się w miejscach, w których posilamy się.

  zobacz
  Czekoladowy kolor w aranżacji wnętrz. Modne inspiracje architekta

  Czekoladowy kolor w aranżacji wnętrz. Modne inspiracje architekta

  Najbardziej popularnym odcieniem brązu, który wygląda elegancko, stylowo i wnosi do wnętrza wyrafinowany charakter jest kolor czekoladowy. Kto z nas nie kocha czekolady? Oprócz oczywistych walorów smakowych i eksplozji endorfin w organizmie po jej spożyciu, jej głęboka barwa sprawdza się idealnie jako efektowny szczegół aranżacji.

  zobacz
 • Jasna klasyka w pokoju dziennym. Poznaj 5 najlepszych palet barw

  Jasna klasyka w pokoju dziennym. Poznaj 5 najlepszych palet barw

  Jesienią i zimą niedobór światła naturalnego w krajach północnych odczuwany jest szczególnie intensywnie. To wpływa na upodobania kolorystyczne ich mieszkańców. Skąd taka popularność białych wnętrz w Skandynawii? Oczywiście z braku światła w tej pięknej, ale przez większość roku niedoświetlonej, krainie. Podobnie rzecz ma się u nas.

  zobacz
  Jesień i zima 2016 - poznaj trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz

  Jesień i zima 2016 - poznaj trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz

  Kasztany wykluły się już z łupin, liście zżółkły, poczerwieniały i opadły na ziemię. Na zewnątrz panuje deszcz, wiatr i chłód, co oznacza, że mamy jesień w pełni. Największym marzeniem większości z nas jest teraz zaszyć się w swoim ciepłym domu i przetrwać w nim do wiosny. I to jest naprawdę świetny pomysł, zwłaszcza, że autorytety świat designu podpowiadają, jakimi barwami należy się otoczyć, by sezon jesień/zima 2016 spędzić w modnej kolorystyce.

  zobacz
 • Świąteczne dekoracje

  Świąteczne dekoracje

  Boże Narodzenie to niewątpliwie najpiękniejszy czas w całym roku, w którym mamy do czynienia z prawdziwą magią. W Święta prawie każdy z nas poddaje się wyjątkowej atmosferze, która powstaje wraz z nadejściem grudnia i związanym z nim oczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę.

  zobacz
  Urządzamy salon połączony z kuchnią - najlepsze połączenia kolorów

  Urządzamy salon połączony z kuchnią - najlepsze połączenia kolorów

  Otwarta kuchnia połączona z salonem to zdecydowany hit ostatnich czasów. Takie rozwiązanie sprawia, że dom lub mieszkanie staje się bardziej przestronne, a nawet przyjaźniejsze domownikom. Likwiduje bowiem jedną z barier – ścianę działową odgradzającą przygotowujących posiłek od tych, którzy na niego czekają.

  zobacz