* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Dobór kolorów

 • Kreatywna przestrzeń dla dziecka. 4 sprawdzone inspiracje

  Kreatywna przestrzeń dla dziecka. 4 sprawdzone inspiracje

  Pokój dziecięcy nie jest tylko zwykłym pomieszczeniem, ale odrębnym światem, który ma duży wpływ na kształtowanie osobowości, charakteru, zainteresowań i inteligencji dziecka. Mając to na uwadze, możesz pomóc swojemu maluchowi dorastać, tworząc mu odpowiednią, harmonijną atmosferę wnętrza. Dla dzieci ich sypialnia jest miejscem do zabawy, czytania, odrabiania pracy domowej i do samotnego wyciszania się tuż przed snem.

  zobacz
  Jesienna metamorfoza wnętrz. Trendy 2016

  Jesienna metamorfoza wnętrz. Trendy 2016

  Lato powoli odchodzi w zapomnienie przy wtórze dźwięków pękających łupin kasztanów. Dni robią się coraz krótsze, liście opadają z drzew i temperatura jest coraz mniej łaskawa. Przed nami perspektywa długich, ciemnych i zimnych wieczorów, które odbierają energię, obniżają nastrój potęgując senność.

  zobacz
 • Śnieżka - Ściany w kolorze amarantowym. Inspiracje do aranżacji wnętrza pokoju.

  Śnieżka - Ściany w kolorze amarantowym. Inspiracje do aranżacji wnętrza pokoju.

  Jeśli planując urządzanie mieszkania marzą Ci się wnętrza pełne pozytywnej energii, wesołe, ale jednocześnie z charakterem i szczyptą elegancji, koniecznie powinieneś przyjrzeć się bliżej barwie amarantowej. Kojarzący się z klejnotami amarant jest wiernym sprzymierzeńcem dobrej atmosfery w domu, przyczyniając się do radości i szczęścia jego mieszkańców.

  zobacz
  Marzyć o niebieskich migdałach

  Marzyć o niebieskich migdałach

  Niebieski to kolor nieba i wody, który działa na nas relaksująco i odprężająco. Wyjątkowa głębia oraz różnorodność odcieni sprawia, że chętnie sięgamy po niego, gdy chcemy nadać wnętrzu wrażenie harmonii, spokoju i przestronności.

  zobacz
 • Wszystkie kolory lata - 10 najpopularniejszych barw.

  Wszystkie kolory lata - 10 najpopularniejszych barw.

  Najbogatszą w różnorodne doznania związane z wypoczynkiem porą roku jest lato. Stanom dogłębnego, pasywnego lub aktywnego relaksu towarzyszą kolory kojarzące się z konkretnymi aktywnościami, jakie podejmujemy podczas urlopu. Radosne żółte, intensywne pomarańcze, głębokie czerwienie, wyciszające zielenie i orzeźwiające błękity to barwy, które dominują na naszych zdjęciach i wspomnieniach wakacyjnych wypraw.

  zobacz
  Klimatyczna sypialnia w kolorach szarości i brązu

  Klimatyczna sypialnia w kolorach szarości i brązu

  Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy się i nabieramy sił. W dobie wszechobecnych problemów z bezsennością ważne jest, aby sposób, w jaki jest urządzona, sprzyjał wyciszaniu się i zasypianiu. Dużą rolę odgrywa tu kolorystyka. Jeśli mamy problemy z zasypianiem, a po całym dniu pracy trudno się nam wyciszyć, zdecydowanie w sypialni powinniśmy unikać kolorów pobudzających.

  zobacz
 • W harmonii z naturą - aranżacje wnętrz w kolorze zieleni

  W harmonii z naturą - aranżacje wnętrz w kolorze zieleni

  Kolor zielony ma niemal nieskończoną ilość barw i odcieni. Biorąc pod uwagę jego części składowe, istnieją zielenie żółto-zielone, niebiesko-zielone i szaro-zielone. Mogą one być chłodne i ciepłe, jasne i ciemne. Mogą mieć kolor trawy, szmaragdu, liści, mórz, owoców.

  zobacz
  Cytrynowe wnętrza - zatrzymaj lato w swoim domu

  Cytrynowe wnętrza - zatrzymaj lato w swoim domu

  Żółty kolor kojarzy się z latem, słońcem i przyjemnym upałem. Jest ciepły, lśniący, i przywodzi na myśl radość, lekkość i świeżość. Ściany pomalowane na żółto dodają pomieszczeniom optymizmu, wywołując uczucia szczęścia we wszystkich, którzy do nich wchodzą.

  zobacz