* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Dobór kolorów

 • Remont mieszkania pod wynajem

  Remont mieszkania pod wynajem

  Decydując się na wynajem własnego mieszkania lokatorom, z góry należy założyć, że po ich rezygnacji, nie będzie ono wyglądało tak samo, jak w momencie pierwszego przekazania kluczy. Naturalnym jest fakt, że we wnętrzach zostaną po nich ślady codziennego użytkowania. Nie da się tego uniknąć, tak samo jak w domu, w którym sami żyjemy.

  zobacz
  Jak urządzić pokój na poddaszu

  Jak urządzić pokój na poddaszu

  Pokoje na poddaszu to zazwyczaj najbardziej atrakcyjne wnętrza w całym domu, chociaż nie można powiedzieć na pewno, co tak bardzo nas do nich przyciąga. Niektórzy ludzie nieświadomie łączą je z tajnymi, sekretnymi pomieszczeniami, a nawet z przestrzenią do zabawy. Tak czy inaczej, mają szczególny urok i ciepłą atmosferę, która wydaje się roztaczać wokół nas, nawet gdy już je opuścimy.

  zobacz
 • Przestrzeń maluszka - jak przygotować pokój dla niemowlaka

  Przestrzeń maluszka - jak przygotować pokój dla niemowlaka

  Perspektywa powiększenia się rodziny to bardzo ważny moment w życiu rodziców. Muszą przygotować się na zmiany nie tylko w stylu życia, organizacji dnia, czy mechanizmach regulacji snu i czuwania, ale również na zmiany w przestrzeni mieszkalnej. Bo oto w domu pojawia się nowa osoba i mimo że bardzo mała, to potrzebuje własnego miejsca, które trzeba odpowiednio przystosować do wymagań związanych z jej pielęgnacją, zabawą, karmieniem, odpoczynkiem i snem.

  zobacz
  Remont domku letniskowego

  Remont domku letniskowego

  Domek letniskowy to wspaniała alternatywa dla spędzania lata w mieście, zwłaszcza dla tych, którzy na co dzień żyją w mieszkaniu. Ta namiastka posiadania domu jest przyjemną odskocznią od schodowej klatki i obietnicą spędzenia czasu bliżej natury.

  zobacz
 • Jak urządzić małe mieszkanie

  Jak urządzić małe mieszkanie

  Remont mieszkania to poważne przedsięwzięcie. To zarazem pierwszy ważny krok w kierunku stworzenia domu, którego tak naprawdę pragniesz. Nie ważne, czy jest to mieszkanie w stanie developerskim, czy kupione z drugiej ręki. Nie ważne, czy dopiero się wprowadzasz, czy już w nim mieszkasz od dłuższego czasu. I co najważniejsze – nie ważne jaki ma metraż, ponieważ nawet w małych wnętrzach można stworzyć wymarzoną przestrzeń do życia, ponieważ remont wprowadza do nich Ciebie – Twoje upodobania, Twój charakter, Twoje pasje.

  zobacz
  Remont pokoju dziecięcego za 500 zł

  Remont pokoju dziecięcego za 500 zł

  Remont pokoju dziecka to duże wyzwanie dla wszystkich rodziców, a kreatywność i pieniądze stanowią kluczowe wyzwanie w całym przedsięwzięciu. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych, bo urządzenie pokoju może okazać się super rodzinną zabawą.

  zobacz
 • Wnętrze od linijki

  Wnętrze od linijki

  Nowoczesne wibracje, oryginalne dekoracje i zachwyt znajomych – wszystko to uzyskamy dzięki geometrycznym wzorom, które zawsze prezentują się perfekcyjnie i nienagannie, dlatego projektanci wnętrz po prostu je uwielbiają!

  zobacz
  Słoneczne kolory ścian w jadalni - poznaj najlepsze inspiracje

  Słoneczne kolory ścian w jadalni - poznaj najlepsze inspiracje

  Jadalnia powinna być urządzona w ciepłych kolorach. Te zimne spowalniają trawienie, zmniejszają łaknienie. A jadalnia jest przecież po to, żeby w niej jeść. Z apetytem i smakiem. Największy wpływ pobudzający na soki trawienne ma kolor czerwony, ale inne ciepłe kolory też dobrze sprawdzają się w miejscach, w których posilamy się.

  zobacz