Chemia budowlana
FFiL Śnieżka SA
 
Farby emulsyjne, farby
przemaluj.pl
 
Farby
Farby serii Disney
 
Farby emulsyjne
Produkty przemysłowe
 
teflon, farby, lakiery, malowanie
Innowacje
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail
 
  Aktualności  
 
BESTON professional łączy na dobre - nowa linia produktów Śnieżki 2010-02-10
Ostateczny efekt prac budowlanych czy remontowych w znacznej mierze zależy od rodzaju materiałów zastosowanych na etapie końcowym. Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich produktów łączących i uszczelniających. Decydując się na właściwy klej mocujący czy piankę montażową warto postawić na najwyższą jakość.

Z myślą o potrzebach klientów indywidualnych oraz firm budowlanych FFiL Śnieżka SA stworzyła nową linię produktów złożoną z klejów, silikonów oraz pianek. Produkty z serii BESTON professional, przeznaczone są do stosowania przy pracach budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Niezawodne i łatwe w użyciu nowe materiały Śnieżki sprawiają, że praca staje się przyjemnością.

Spoinowanie, fugowanie, uszczelnianie, klejenie, czy wypełnianie szczelin… Wachlarz zastosowań produktów z serii BESTON professional jest bardzo szeroki.

Potrzebujemy niezawodnego materiału do wypełniania połączeń? Nowoczesne silikony BESTON professional charakteryzują się wysoką elastycznością i doskonałą przyczepnością do podłoża. Silikon Uniwersalny znajdzie swoje zastosowanie do spoinowania wszelkich materiałów budowlanych oraz do fugowania płytek. Jeśli pracujemy przy wypełnianiu łączeń umywalki, wanny lub brodzika powinniśmy użyć odpornego na pleśń i wilgoć Silikonu Sanitarnego. Oprócz łazienki znajdzie on swoje zastosowanie także w innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

W trakcie malowania ścian prawdziwą zmorą są pojawiające się szczeliny i pęknięcia. Z tego typu ubytkami, występującymi również na innych powierzchniach, można poradzić sobie dzięki Akrylowi BESTON professional. Jest to szybko utwardzający się produkt, który nadaje się do pomalowania. Po szybkim wypełnieniu szczelin Akrylem, pozostaje nam tylko wybrać piękny kolor ścian.

Klejenie, mocowanie, łączenie? Do takich zadań posłużą nam kleje z serii BESTON professional. W klejeniu listew i paneli dekoracyjnych oraz w mocowaniu różnego typu elementów doskonale sprawdza się Klej Montażowy Uniwersalny. Jeśli klejone elementy wymagają elastycznego połączenia (konieczne w przypadku paneli, progów czy luster), powinniśmy skorzystać z nowej generacji kleju – uszczelniacza hybrydowego. Klej Uszczelniacz Elastyczny zapewnia trwałość oraz doskonałą przyczepność do podłoża. Nadaje się także do malowania. Jeżeli montujecie stolarkę budowlaną lub wygłuszacie ścianki działowe, skorzystajcie z doskonale izolującej i uszczelniającej Pianki Montażowej z serii BESTON professional.

Każde opakowanie BESTON professional zawiera najistotniejsze dane o produkcie oraz przedstawia graficzny sposób wykorzystania go. Zaprezentowane w przejrzystej formie informacje o zastosowaniu sprawiają, że dobór odpowiedniego rozwiązania staje się intuicyjny.
wstecz
Nowy serwis internetowy Śnieżki – www.barwy-natury.com 2010-07-27
Ruszyła nowa strona internetowa poświęconą farbom do wnętrz Śnieżka Barwy Natury.
więcej
ZŁOTY LAUR KONSUMENTA DLA ŚNIEŻKI 2010-07-20
FFiL Śnieżka SA zdobywa Złoty Laur Konsumenta 2010 i tytuł Odkrycie Roku dla marki Vidaron.
więcej
Dziecięce dzieła sztuki w PKOL 2010-07-13
Wystawa prac z ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”
więcej
Strona internetowa projektu „Kolorowe Boiska …czyli Szkolna Pierwsza Liga” 2010-07-08
Program społeczny Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka „Kolorowe Boiska …czyli Szkolna Pierwsza Liga” zyskał nową stronę internetową.
więcej
Magiczne Boisko dla uczniów z Kaznowa!!! 2010-06-28
Rozstrzygnięcie konkursu „Kolorowe Boiska.. czyli Szkolna Pierwsza Liga”
więcej
Nowy serwis internetowy Śnieżki – www.foveotech.pl 2010-06-23
Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów FFiL Śnieżka SA stworzyła stronę internetową poświęconą Profesjonalnym Systemom Ociepleń FOVEO TECH - www.foveotech.pl
więcej
ŚNIEŻKA - MARKA WYSOKIEJ REPUTACJI 2010-06-21
FFiL Śnieżka SA już po raz kolejny potwierdziła wysoką reputację. W badaniu marek PremiumBrand 2010 zajęła bardzo wysoką 6 pozycję wśród wszystkich nagrodzonych marek, a zdecydowanie najwyższą spośród marek w swojej branży.
więcej
DZIECIĘCE DZIEŁA SZTUKI 2010-06-15
Tak z pewnością można określić prace konkursowe nadesłane w ramach czwartej edycji społecznego projektu „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”
więcej
Bocian nad Kolorowym Boiskiem 2010-05-31
Relacja z wizytacji w Szkole Podstawowej w Kołakach Kościelnych - uczestnika ogólnopolskiego konkursu plastyczno-sportowego
więcej
Wirtualny Malarz podwójnie nagrodzony 2010-05-26
Wirtualny Malarz FFiL Śnieżka SA zdobył 2 główne nagrody w prestiżowym konkursie rozwiązań komunikacji cyfrowej POPAI Digital Awards: Grand Prix za najlepsze rozwiązania cyfrowe oraz wyróżnienie specjalne w kategorii innowacja roku.
więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  20
Archiwum aktualności
 
strona główna wstecz do góry