* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Laureaci konkursu

5 lipiec 2010
Laureaci pierwszych dwóch losowań już znani. Sprawdź co wygrałeś!
 NagrodaImię NazwiskoMiasto
Nagroda głównaVoucher MonzaWioleta Martyna PasztaleniecOstrów Mazowiecki
Nagroda I stopniaBon na konsultację proejktanta wnętrzEwa StecRoztoka
Nagroda II stopniaTelewizor LCD SamsungBeata LipskaOstrów Mazowiecki
Nagroda III stopniaKino domowe PanasonicSebastian KozakKońskowola
Nagroda IV stopniaAparat Cyfrowy LumixMariusz ZielińskiŁuków
 Aparat Cyfrowy LumixMarta ChrostowskaPoręba
 Aparat Cyfrowy LumixRenata SuboczPoręba
Nagroda V stopniaKoszulkaMariusz SzczepaniakKrzepice
 KoszulkaAnna KiełekPawłów
 KoszulkaAgnieszka WilczekOstrów Mazowiecki
 KoszulkaHalina BielecDynów
 KoszulkaKamil KluczekKarniewo
 KoszulkaJulianna DziatkowskaSzypliszki
 KoszulkaMarek BabiarzBydgoszcz
 KoszulkaMarek DębekRyki
 KoszulkaKrzysztof GrzelakDrawsko Pomorskie
 KoszulkaBogusław SpytkowskiKazimierza Wielka
 KoszulkaIzabela WożniakOstrów Mazowiecki
 KoszulkaBogdan MorskiStalowa Wola
 KoszulkaRobert NiewińskiWysokie Ostrów Mazowiecki
 KoszulkaBogusław SpytkowskiKazimierza Wielka
 KoszulkaMagdalena ZawieruchaNowy Dwór Ostrów Mazowiecki
 KoszulkaDanuta Szyluk-StryszkoOstrów Mazowiecki
 KoszulkaJacek BeckerWiry
 KoszulkaKarolina SzymańskaŚroda Wiekopolska
 KoszulkaIreneusz DuchLublin
 KoszulkaKamil KlimczakMorawica
 KoszulkaKamil KluczekKarniewo
 KoszulkaWaldemar BurakSokułka
 KoszulkaGrażyna MajkowskaSwarzedz
 KoszulkaKamil KluczekSłoniawy
 KoszulkaMariusz WiniarskiMiastko
 KoszulkaBeata RychlikBiała Podlaska
 KoszulkaPaweł StyczeńStarachowice
 KoszulkaWioleta Martyna PasztaleniecOstrów Mazowiecki
 KoszulkaMichał StolarczykKętrzyn
 KoszulkaMarek PaszkoOstrów Mazowiecki
 KoszulkaMarlena BogdanGołdap
 KoszulkaEwelina KartasińskaPasłęk
 KoszulkaAleksandra KrólKielce
 KoszulkaSylwia FlorianGłogówek
 KoszulkaAneta SzczepaniakLipie
Nagroda VI stopniaCzapkaMarcin MaderakKazimierza Wielka
 CzapkaRyszard DymskiStalowa Wola
 CzapkaEwelina IrlaSzczucin
 CzapkaBogusław SpytkowskiKazimierza Wielka
 CzapkaHanna PędzichOstrów Mazowiecki
 CzapkaLesław LorencLegnica
 CzapkaBogdan MorskiStalowa Wola
 CzapkaJędrzej KrawczykWielichowo
 CzapkaTomasz MatuszakSzczecin
 CzapkaJędrzej KrawczykWielichowo
 CzapkaMaciej RogowskiNowa Ruda
 CzapkaDariusz PipowskiTychola
 CzapkaMałgorzata GołąbProchowice
 CzapkaMariusz ZielińskiŁuków
 CzapkaMałgorzata GołąbProchowice
 CzapkaWioleta Martyna PasztaleniecOstrów Mazowiecki
 CzapkaSławomir LachowskiJasła
 CzapkaMichał KołtDzierżoniów
 CzapkaTomasz TofilukBiałystok
 CzapkaIwona MórawskaOstrów Mazowiecki
 CzapkaJoanna GładyszKaszyce
 CzapkaMariusz KubackiTrzebiatów
 CzapkaBogdan MorskiStalowa Wola
 CzapkaDanuta GórskaŁużna
 CzapkaMarian HyjekZaborów
 CzapkaElwira KlinkoszSierakowice
 CzapkaMaria LachowiczZąbki
 CzapkaJarosław StachowiakŚroda Wiekopolska
 CzapkaBogdan MorskiStalowa Wola
 CzapkaMarcin MaderakKazimierza Wielka
 CzapkaAntoni RamotowskiOława
 CzapkaJan SzydlikOstrów Mazowiecki
 CzapkaBogusław SpytkowskiKazimierza Wielka
 CzapkaTomasz MenderaZąbkowice Śląskie
 CzapkaEwelina RomanikOstrów Ostrów Mazowiecki
 CzapkaKamil KluczekSłoniawy
 CzapkaBarbara GrzędzielaGąsawa
 CzapkaDariusz RóżańskiDębica
 CzapkaJan PoniechteraOstrów Ostrów Mazowiecki