* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Acryl Putz start Produktem Roku 2006

6 listopad 2006
Acryl Putz start Produktem Roku 2006
Z radością informujemy, że nasz wyrób Acryl Putz start został na Białorusi uznany za "Najlepszy produkt budowlany 2006 roku”...

Z radością informujemy, że nasz wyrób Acryl Putz start został na Białorusi uznany za "Najlepszy produkt budowlany 2006 roku”. Wyróżnienie zostało przyznane Firmie „Śnieżka - BELPOL” - spółce zależnej FFiL Śnieżka S.A., zajmującej się produkcją szpachli na potrzeby białoruskiego rynku. Na podstawie oceny przeprowadzonych badań komisja konkursu uznała szpachlę Acryl Putz  za wyrób posiadający wysokie właściwości fizyko-mechaniczne i właściwości eksploatacyjne.


Organizatorem konkursu było "Badawczo-Naukowe Centrum Materiałów Budowlanych" przy współpracy z Komitetem Organizacyjnym Międzynarodowych Targów Budowlanych "BUDPRAGRES 2006" MINSK EXPO.