* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Mamy Euro 2012 !

20 kwiecień 2007
Mamy Euro 2012 !
Spełniły się sny Polaków i Ukraińców!

Spełniły się sny Polaków i Ukraińców! Nasze kraje zostały wybrane na organizatorów jednej z najważniejszych imprez sportowych - mistrzostw Europy  w 2012 roku.

Kandydatura Polski i Ukrainy zwyciężyła już w pierwszej turze otrzymując w Cardiff poparcie ośmiu z dwunastu członków Komitetu Wykonawczego UEFA.

 

Dla FFiL Śnieżka SA zwycięstwo naszych krajów jest szczególnie ważne. Jako Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej bardzo mocno trzymaliśmy kciuki i ani na moment nie traciliśmy nadziei, że to właśnie nam przypadnie w udziale ten ogromny zaszczyt.


Organizacja ME wspólnie przez Polskę i Ukrainę cieszy nas tym bardziej, że FFiL Śnieżka od wielu już lat współpracuje z ukraińskimi Partnerami. I chociaż jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni wierzymy, że wspólne zadanie jakie mamy przed sobą jeszcze bardziej zacieśni relacje między naszymi narodami.    

 

Już dziś z niecierpliwością czekamy na rok 2012. A na razie kibicujemy naszej reprezentacji, która - jak dotąd - świetnie radzi sobie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2008. I być może już niedługo będziemy się cieszyć z kolejnego „polskiego sukcesu”?