Multijakość w nowej kolekcji Śnieżki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Śnieżka wzbogaciła linię MULTISPRAY o nowe produkty.

MULTISPRAY to linia produktów w sprayu umożliwiająca ochronę i dekorację każdego rodzaju podłoża. Wszystkie produkty MULTISPRAY umożliwiają prostą i łagodną pracę, której efektem są estetyczne powierzchnie o wysokich parametrach ochronnych. W tym roku kolekcja wyrobów MULTISPRAY powiększyła się o sześć nowych produktów do ogólnego i specjalistycznego zastosowania.

EMALIA SZYBKOSCHNĄCA i LAKIER SZYBKOSCHNĄCY - wysokiej jakości produkty przeznaczone do dekoracji większości podłoży, tj. metal, drewno, kamień, beton. Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Zapewniają trwałe i żywe kolory. Mogą być stosowane do wewnątrz i na zewnątrz.

NA RDZĘ - szybkoschnąca antykorozyjna emalia na powierzchnie metalowe, która może być stosowana bezpośrednio na rdzę. Zapewnia aktywną ochronę antykorozyjną. ALU-CYNK – spray cynkowo-aluminiowy do dekoracyjno-ochronnego zabezpieczania elementów ocynkowanych i nieocynkowanych. Produkt po utwardzeniu jest odporny na temperaturę do 300 °C. Jest odporny na czynniki atmosferyczne.

CYNK – spray cynkowy przeznaczony do antykorozyjnej ochrony elementów metalowych tj. części karoserii, układy wydechowe, bramy, ogrodzenia. Spray zawiera 99% czystego cynku. Jest odporny na czynniki atmosferyczne. Po utwardzeniu jest odporny na temperaturę do 600°C.

SPOTMARKER – doskonale kryjący spray przeznaczony do wykonywania tymczasowych oznaczeń informacyjno–ostrzegawczych. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoży (równie zawilgoconych). Zapewnia intensywne kolory. Specjalna konstrukcja opakowania pozwala na aplikację w każdej pozycji i kierunku.

Galeria:

287475721.jpg
Oceń ten artykuł:
Średnia ocena: 0,0 - Ilość głosów: 0
Drukuj
Kanał
inspiracyjny
Kanał
korporacyjny