* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Nowi przedstawiciele handlowi!!!

6 maj 2002
aaa

Miło poinformować nam, że zwiększyła się liczba przedstawicieli handlowych – od maja na terenie woj. mazowieckiego zatrudniona została Agnieszka Łukaszewska, na terenie woj. śląskiego Bartosz Zaborowski i na terenie woj. lubuskiego Waldemar Tokar. Nowe numery telefonów i adresy e-mail znajdziecie Państwo w dziale kontakt. Nowo zatrudnione przez nas osoby mają już kilkuletnie doświadczenie w branży co mamy nadzieję przyczyni się do lepszej i szybszej obsługi naszych klientów.

Niemal równocześnie trzej dotychczasowi przedstawiciele objęli funkcje kierowników regionu: Adam Warych działający na terenie woj. mazowieckiego został kierownikiem regionu północ-wschód, Dariusz Świlak działający na terenie woj. dolnośląskiego został kierownikiem regionu południe-zachód, a Maciej Wawrzyniak z woj. wielkopolskiego został kierownikiem regonu północ-zachód. Zadaniem kierowników jest bezpośrednia opieka nad naszymi regionalnymi dystrybutorami. Mamy nadzieję że większa liczba przedstawicieli i zmiany organizacyjne przyniosą korzyści zarówno fabryce jak i naszym klientom.

na zdjęciach obok nowi przedstawiciele