* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ŚNIEŻKA MÓJ DOM

30 maj 2003
29 maja 2003 odbyła się...

W dniu 29.05.2003 o godz.11.00 w siedzibie FFiL ŚNIEŻKA SA w Brzeźnicy odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli mediów lokalnych. Konferencja dotyczyła nowej gałęzi produkcji FFiL ŚNIEŻKA SA - Chemii Gospodarczej produkowanej i sprzedawanej pod marką ŚNIEZKA MÓJ DOM.
Włączenie Chemii Gospodarczej do asortymentu fabryki zajmującej się produkcją farb i lakierów tłumaczy się chęcią ciągłego rozwoju Firmy oraz wyjścia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich klientów. Nowa grupa asortymentowa ŚNIEŻKI to także perspektywa nowych miejsc pracy dla osób bezpośrednio zatrudnionych przy produkcji, jak również współpracowników Firmy w zakresie dystrybucji oraz promocji. ŚNIEŻKA jest dumna z faktu, że poprzez rozwój swojej produkcji przyczynia się do rozwoju całego regionu.