* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Śnieżka wartościową marką

8 grudzień 2010
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny wśród najcenniejszych polskich marek

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny wśród najcenniejszych polskich marek

Według najnowszego rankingu „Najcenniejszych Polskich Marek”, który już po raz siódmy przygotował dziennik „Rzeczpospolita”, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. potwierdziła siłę dobrej jakości marki i znalazła się w gronie najmocniejszych polskich produktów.


Opublikowana ostatnio lista produktów, wraz z ich wycenami, powstała na bazie danych za rok 2009. Wyniki pokazują, że Śnieżka jest marką najczęściej wybieraną oraz że jest znana i rozpoznawalna przez konsumentów. Oznacza to również, że jest prestiżową i silną marką.

Ranking oparty na bardzo czasochłonnych obliczeniach, jest pomocą dla polskich firm w budowaniu prestiżu i jakości. W tegorocznej edycji zbadano ponad 400 marek. Celem rankingu jest promocja najlepszych polskich znaków handlowych.

Jestem bardzo zadowolony, że po raz kolejny Śnieżka znalazła się w gronie ”Najcenniejszych Polskich Marek” - mówi Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. Marketingu FFiL Śnieżka S.A. To dowód na to, że dobra jakość towarów oraz doskonała współpraca z zaufanymi kontrahentami zawsze znajdzie uznanie w oczach klientów – dodaje Łukasz Dobrowolski.