Śnieżka wartościową marką

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny wśród najcenniejszych polskich marek

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny wśród najcenniejszych polskich marek

Według najnowszego rankingu „Najcenniejszych Polskich Marek”, który już po raz siódmy przygotował dziennik „Rzeczpospolita”, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. potwierdziła siłę dobrej jakości marki i znalazła się w gronie najmocniejszych polskich produktów.


Opublikowana ostatnio lista produktów, wraz z ich wycenami, powstała na bazie danych za rok 2009. Wyniki pokazują, że Śnieżka jest marką najczęściej wybieraną oraz że jest znana i rozpoznawalna przez konsumentów. Oznacza to również, że jest prestiżową i silną marką.

Ranking oparty na bardzo czasochłonnych obliczeniach, jest pomocą dla polskich firm w budowaniu prestiżu i jakości. W tegorocznej edycji zbadano ponad 400 marek. Celem rankingu jest promocja najlepszych polskich znaków handlowych.

Jestem bardzo zadowolony, że po raz kolejny Śnieżka znalazła się w gronie ”Najcenniejszych Polskich Marek” - mówi Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. Marketingu FFiL Śnieżka S.A. To dowód na to, że dobra jakość towarów oraz doskonała współpraca z zaufanymi kontrahentami zawsze znajdzie uznanie w oczach klientów – dodaje Łukasz Dobrowolski.

Oceń ten artykuł:
Średnia ocena: 0,0 - Ilość głosów: 0
Drukuj
Kanał
inspiracyjny
Kanał
korporacyjny