* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Apartament w stylu lat 70.

Plan apartamentu w stylu lat 70.

Aby jak najlepiej odzwierciedlić styl lat 70. ubiegłego wieku, intensywne kolory równoważone są białymi płaszczyznami, rozpoczynając już od epoksydowej podłogi. Całość lekko tonuje fornirowa zabudowa meblowa w kolorze orzecha.

Pokój urządzony w stylu lat 70.

Nie mogło oczywiście zabraknąć ikon stylistyki tamtego okresu w postaci krzeseł, stołu i fotela. Sofa w stylu vintage to doskonałe połączenie stylu z komfortem.

Wnętrze w stylu lat 70.

Stylizację pokoju uzupełnia plakat nawiązujący do pop artu oraz dużo zaoblonych kształtów, co widoczne jest między innymi w doborze lamp wiszących. Klimatu lat 70. dodaje duża ilość roślin doniczkowych.

Aranżacja mieszkania w stylu lat 70.

Kuchnia w stylu lat 70.

W łazience na podłodze widzimy kafelki lastryko. Zabudowa pod umywalkę w stylu vintage, podobnie jak w pokoju, wykonana jest z orzechowego forniru. Płytki na ścianie mają geometryczny wzór. Drzwi do łazienki wykończono lakierem w kolorze biały mat.

Łazienka w stylu lat 70.

W wykończeniu użyto następujących kolorów farb:

Łazienka ściany - 

KOLORY ŚNIEŻKA KUCHNIA-ŁAZIENKA

 • 908S wodny masaż

Kuchnia nad blatem i dolna część ścian w salonie - 

KOLORY ŚNIEŻKA BARWY NATURY

 • 131 ZIELONA HERBATA

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Ściany w salonie górna część - 

KOLORY ŚNIEŻKA BARWY NATURY

 • 140 GORĄCE LATO

  Kontrastowe:

  Harmonijne:

Oceń artykuł:
Średnia ocena: 4,0 - Ilość głosów: 3