* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • Modna szafka do przedpokoju - 3 oryginalne połączenia kolorystyczne

  Modna szafka do przedpokoju - 3 oryginalne połączenia kolorystyczne

  Estetycznie urządzony przedpokój jest wizytówką całego domu, dlatego warto przemyśleć każdy szczegół – począwszy od koloru ścian, przez wybór dodatków, na doborze efektownych mebli skończywszy. Modna szafka do przedpokoju będzie pełniła funkcję praktyczną i estetyczną, nadając wnętrzu ciekawego klimatu.

  zobacz
  Stolik w pokoju dziecięcym - kolor to podstawa

  Stolik w pokoju dziecięcym - kolor to podstawa

  Stolik dziecięcy to wyjątkowy mebel w pokoju naszej pociechy – to przy nim powstają świeże pomysły i inwencję. Malowanie stolika w pokoju dziecięcym może stać się szansą dla rodziców na zainspirowanie dziecka do twórczych i artystycznych działań.

  zobacz
 • Czerń we wnętrzach - jak podkreślić charakter pomieszczenia?

  Czerń we wnętrzach - jak podkreślić charakter pomieszczenia?

  Na myśl o czerni we wnętrzach – czarnym kolorze ścian, mebli lub dekoracji nie jednej osobie włos by się na głowie zjeżył, jednak wciąż pojawiają się nowe pomysły na czarne wnętrza, które sprawią, że mieszkanie lub dom przepełnione czernią będzie wyglądało magicznie.

  zobacz
  Śnieżka 5 pomysłów na mieszkanie w stonowanych, relaksujących barwach

  Śnieżka 5 pomysłów na mieszkanie w stonowanych, relaksujących barwach

  Twój dom to Twój azyl. Bezpieczne miejsce, w którym ustalasz swoje zasady i żyjesz swoim rytmem. To również przestrzeń, w której możesz odgrodzić się od pędzącej rzeczywistości i po prostu odpocząć. Jeśli Twój dzień wypełniony jest obowiązkami, zadbaj o to, by mieć swoją strefę komfortu i relaksu, tak ważną dla utrzymania równowagi psychicznej. Myśląc o nowej aranżacji przestrzeni stawiającej na regenerację sił, zastanów się nad doborem odpowiedniego koloru ścian, który będzie stanowił bazę wystroju. Postaw na ciepłe pastelowe barwy, które są miłe dla oka, odprężające i sprawiają, że wnętrza zyskują przytulną atmosferę. Nie masz pomysłu na aranżację? Poszukaj inspiracji we wnętrzach przygotowanych przez naszych ekspertów.

  zobacz
 • Cappuccino, cafe latte czy cynamon? - modne brązy we wnętrzach

  Cappuccino, cafe latte czy cynamon? - modne brązy we wnętrzach

  Odcienie brązów to kolory idealnie pasujące do osób, które cenią sobie ład i spokój oraz lubią ciepłą, domową atmosferę. Stawiając na te kolory, możesz stworzyć przytulne wnętrze, które będzie cieszyć oko przez wiele lat. I chociaż brązy wydają się być mocno łączone z klasycznymi aranżacjami, to ich niezaprzeczalne ciepło i pierwotny związek z naturą czynią je kolorami uniwersalnymi, neutralnymi i ponadczasowymi, sprawdzającymi się w każdej stylistyce.

  zobacz
  3 najlepsze zestawienia kolorów ścian do mebli wenge

  3 najlepsze zestawienia kolorów ścian do mebli wenge

  Wenge to drewno tropikalne o charakterystycznym bardzo ciemnym kolorze. Meble wykonane z tego surowca są naprawdę wyjątkowe. Warto w taki sposób przemyśleć aranżację, by się wyróżniały, nie zlewając z innymi elementami wnętrza. Pomieszczeniom dodają powagi i elegancji. W przemyślanej stylizacji ciemne drewno wenge nie wpływa na zaciemnienie i optyczne zmniejszenie pomieszczenia, dlatego warto eksperymentować z tym tropikalnym surowcem. Jeśli szukasz punktu zaczepienia, przyjrzyj się trzem naszym propozycjom kolorystycznym, w których pierwsze skrzypce grają meble wenge.

  zobacz
 • Dekorowanie elementów metalowych - porady eksperta

  Dużą popularnością w aranżacji wnętrz cieszy się wykorzystanie metalu. Ten zimny materiał najczęściej łączony jest ze stylem industrialnym, ponieważ podkreśla jego przemysłowy charakter.

  zobacz
  Szary kolor ścian w kuchni - sprawdź 5 najlepszych inspiracji

  Szary kolor ścian w kuchni - sprawdź 5 najlepszych inspiracji

  Szarości – klasyczne, ponadczasowe, eleganckie. Niezmiennie modne i chętnie wybierane jako kolor ścian, podłóg, mebli i dodatków. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu – salonie, sypialni, pokoju dziecka, łazience. I oczywiście w kuchni.

  zobacz