Dekoracje w 15 minut

Tyle czasu zajmie przygotowanie oryginalnych dekoracji za pomocą kolorowych sprayów. Ponieważ w tym sezonie króluje złoto i miedź, inspirujemy do wykorzystania niniejszych kolorów w domowych aranżacjach.

Tacka

Złota rama tacy

Szukamy pomysłu na niewielką tackę lub podkładkę pod ulubioną filiżankę do kawy? Wykonamy ją samodzielnie, sięgając po prostą ramkę do zdjęć. Malujemy ją sprayem Śnieżka Moje Deko z efektem złota (S002). W sklepie papierniczym kupujemy arkusz ozdobnej tektury A4 lub drukujemy wzór na drukarce. Wkładamy do ramki pod szkło. Ze spodniej części ramy usuwamy uchwyty służące do powieszenia lub ustawienia.

Złota doniczka

Złota doniczka z ziołami

Najprostszy sposób na zmianę aranżacji parapetu i użycie sprayu Śnieżka Moje Deko. Bierzemy stare, niepotrzebne lub zniszczone doniczki i malujemy je na złoto. Dzięki temu nie tylko recyklingujemy nieużyteczne przedmioty, ale też wpisujemy się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Pamiętajmy, gold is the new black!

Spray Moje Deko
Moje Deko spray

Mosiężna lampa

Designerska mosiężna lampa

Mosiądz jest w cenie, a jednak są sposoby, aby mieć piękną lampę w miedzianym kolorze za bardzo niewielką sumę. Potrzebny nam jest blaszany klosz o regularnych kształtach i młotek o gumowej końcówce, którym tworzymy delikatne wgłębienia. Dzięki temu nasza lampa nabiera ciekawej faktury. Kolejnym krokiem jest pomalowanie lampy sprayem Śnieżka Moje Deko z efektem miedzi (S001). Gotowe!

Miedziane hiacynty

Miedziane hiacynty w słoiku

Kto powiedział, że nie warto poprawiać natury? Szczególnie, jeśli chcemy wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania urządzonego w stylu glam i modern classic. Cebulki hiacyntów delikatnie malujemy sprayem Śnieżka Moje Deko z efektem miedzi (S001). Dzięki temu zyskują ciekawy kolor i połysk oryginalnie kontrastujący z ciemną ziemią lub zielonym mchem. Cebulki wsadzamy do szklanego słoiczka, który przywiązujemy miedzianą wstążką.

Złote hortensje

Złote hortensje w wazonie

Piękne i bujne kwiaty hortensji nie tracą swojego uroku po wysuszeniu. Co więcej, nadal są ciekawym materiałem florystycznym, który można wykorzystywać na wiele sposobów. Jednym z pomysłów jest pomalowanie hortensji sprayem Śnieżka Moje Deko z efektem złota (S002),a następnie stworzenie z gałązek kompozycji w obszernym szklanym wazonie. Dekorację taką możemy ustawić zarówno na podłodze, np. koło łóżka lub komody, jak i na stole czy parapecie.

Magazyn z 2017

Artykuł pochodzi z Dekoratorium Magazyn Wydanie specjalne Nr 1 (3) 2017.

Więcej inspirujących porad i fotografii na stronie www.dekoratorium.com


Wykorzystane produkty

Inne projekty tego autora: