* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Magnat w wiosennej odsłonie

9 czerwiec 2011
Magnat przygotował aranżacje, zgodnie z najnowszymi trendami, które stworzą w mieszkaniu niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb klimat.


Jeszcze wiosna czy już lato? To pora roku, kiedy otaczający nas świat budzi się do życia. Pragniemy zmian, jesteśmy skłonni do nowych wyzwań. Również wnętrza, w których dotychczas przebywaliśmy wydają nam się szare i nudne.
Magnat przygotował aranżacje, zgodnie z najnowszymi trendami, które stworzą w mieszkaniu niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb klimat.

Zachowaj harmonię subtelnych odcieni.

Srebrzysty granit, kwarc i topaz wyciszają, ale też sprzyjają koncentracji.
Wśród zgaszonych barw łatwo zebrać myśli. Neutralną szarość zawsze jednak warto ożywić. W towarzystwie żółci i delikatnych fiołków nawet praca staje się przyjemnością. Proste stalowe dodatki nadają ramy tej wyważonej kompozycji.

Cudowne sny o drogocennych kamieniach.

Różany rodonit i alabastrowy ametryn rozjaśnia blask perły.
Spełniają się marzenia. Wszystkie odcienie doskonale się dopełniają, a jednocześnie różne nasycenie barw – od jasnych, świetlistych, po ciemne, głębokie – pomaga wyróżnić strefy i nadać dynamikę wnętrzu. Taka gra barw tworzy doskonałe okoliczności, by obudzić się  z zimowego snu na dobre.