* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Multi jakość w nowej kolekcji Śniezki

13 lipiec 2011
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Śnieżka wzbogaciła linię MULTISPRAY o nowe produkty.

MULTISPRAY, to linia produktów w sprayu umożli¬wiająca ochronę i dekorację każdego rodzaju podło¬ża. Wszystkie produkty MULTISPRAY umożliwiają prostą i łagodną pracę, której efektem są estetyczne powierzchnie o wysokich parametrach ochronnych. W tym roku kolekcja wyrobów MULTISPRAY powięk¬szyła się o sześć nowych produktów do ogólnego i spe¬cjalistycznego zastosowania.

EMALIA SZYBKOSCHNĄCA i LAKIER SZYBKOSCHNĄCY - wysokiej jakości produkty przeznaczone do dekoracji większości podłoży, tj. metal, drewno, kamień, beton. Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Zapewniają trwałe i żywe kolory. Mogą być stosowane do wewnątrz i na zewnątrz.

NA RDZĘ - szybkoschnąca antykorozyjna emalia na powierzchnie metalowe, która może być stosowanabezpośrednio na rdzę. Zapewnia aktywną ochronę antykorozyjną.

ALU-CYNK – spray cynkowo-aluminiowy do dekoracyjno-ochronnego zabezpieczania elementów ocynkowanych i nieocynkowanych. Produkt po utwardzeniu jest odporny na temperaturę do 300 °C. Jest odporny na czynniki atmosferyczne.

CYNK – spray cynkowy przeznaczony do antykorozyjnej ochrony elementów metalowych tj. części karoserii, układy wydechowe, bramy, ogrodzenia. Spray zawiera 99% czystego cynku. Jest odporny na czynniki atmosferyczne. Po utwardzeniu jest odporny na temperaturę do 600°C.

SPOTMARKER – doskonale kryjący spray przeznaczony do wykonywania tymczasowych oznaczeń informacyjno–ostrzegawczych. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoży (również zawilgoconych). Zapewnia intensywne kolory. Specjalna konstrukcja opakowania pozwala na aplikację w każdej pozycji i kierunku.