* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Szczęśliwi i dumni zwycięzcy!

2 lipiec 2010
Dzieci ze zwycięskiej Szkoły Podstawowej w Ogardach zwiedziły wystawę wszystkich prac konkursu „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga”

Dzieci ze zwycięskiej Szkoły Podstawowej w Ogardach zwiedziły wystawę wszystkich prac konkursu „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

 Koniec roku szkolnego i początek wakacji przyniosły uczniom niewielkiej szkoły w Ogardach (woj. lubuskie) wiele niespodzianek i przyjemności. Podczas uroczystej akademii dzieci dowiedziały się, że zwyciężyły w organizowanym przez FFiL Śnieżka SA programie „Kolorowe boiska, czyli szkolna Pierwsza Liga”. Radości towarzyszyło wzruszenie i niedowierzanie, że to właśnie ONE już we wrześniu zagrają na nowym wielofunkcyjnym boisku sportowym ze sztuczną nawierzchnią, które jest I nagrodą w konkursie. Ale już w lipcu, w nagrodę za pracowitość i ciężką pracę, dzieci przyjechały na wycieczkę do Warszawy, żeby zobaczyć wszystkie prace, które brały udział w konkursie. Obecnie są one wyeksponowane w centrum Olimpijskim, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

To, co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze wyobrażenie – powiedziała Elżbieta Furmańska dyrektor Szkoły Podstawowej w Ogardach. Spodziewaliśmy się, że konkurencja była duża ale nie przypuszczaliśmy, że prace będę aż tak piękne, pomysłowe, dopracowane w szczegółach. Tym bardziej jesteśmy dumni ze zwycięstwa - dodała pani dyrektor.

Dzieci z wypiekami na twarzach podziwiały prace kolegów z innych szkół, typowały nawet swoich zwycięzców. Na koniec jednogłośnie stwierdziły, że tegoroczne jury miało niezwykle trudne zadanie. Po obejrzeniu wystawy, dzieci zwiedziły ekspozycję Muzeum Sportu i Turystyki i wyruszyły na dalszą wycieczkę po stolicy, gdzie czekały na nie dodatkowe atrakcje.