* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ZŁOTA ŚNIEŻKA

30 czerwiec 2010
Śnieżka w czołówce „Złotej Setki”

 

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA znalazła się w czołówce „Złotej Setki” - Rankingu Największych Firm Podkarpacia”.

Śnieżka uplasowała się na 12-tej pozycji najnowszej edycji zestawienia, opracowywanego corocznie przez Gazetę Codzienną Nowiny i zespół naukowców Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Jednocześnie zajęła 4-tą pozycję wśród Spółek Podkarpacia o najwyższej kapitalizacji giełdowej na koniec 2008 roku.
Do rankingu zakwalifikowanych zostało 100 firm, których osiągnięcia rynkowe mają najsilniejszy wpływ na gospodarkę województwa.
Obecność w rankingu na tak wysokiej pozycji jest dla nas powodem do dumy. Odzwierciedla bowiem pozycję Śnieżki, jej dynamikę rozwoju – mówi Piotr Mikrut, Prezes zarządu FFiL Śniezka S.A. Cieszy nas fakt, że jesteśmy w gronie Firm, które mimo trudnej sytuacji rynkowej, mają wpływ na rozwój regionu podkarpackiego - dodaje Piotr Mikrut