Dębiccy pierwszoklasiści z plecakami od Śnieżki

W piątek, 2 września br. na dębickim Rynku odbył się finał akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, organizowanej przez Urząd Miejski w Dębicy. W gronie firm wspierających inicjatywę znalazła się FFiL Śnieżka SA.

„Bezpieczna droga do szkoły” to program edukacyjny propagujący wśród dzieci klas pierwszych szkół podstawowych w Dębicy zasady bezpiecznego zachowania na drodze, które pozwalają uniknąć możliwych zagrożeń w trakcie pieszych bądź rowerowych podróży do i z placówki.

Podczas piątkowego finału akcji na dębickim Rynku na pierwszoklasistów czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły zapoznać się z regułami bezpiecznego zachowania na jezdni, a także porozmawiać o nich z funkcjonariuszami różnych służb.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa malowania znaków drogowych, którą specjalnie dla maluchów przygotowała FFiL Śnieżka SA. Firma przekazała również plecaki z odblaskowymi elementami, które zostały wręczone podczas spotkania. – Cieszymy się, że dzięki wspólnemu malowaniu dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także poznawały znaki drogowe. Doceniając edukacyjny wymiar akcji, postanowiliśmy się w nią włączyć również w aspekcie rzeczowym. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas plecaki będą towarzyszyły najmłodszym w wielu bezpiecznych wyprawach – tłumaczy Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej.

FFiL Śnieżka SA czynnie angażuje się w liczne akcje społeczne, organizowane na Podkarpaciu, na terenie którego zlokalizowana jest firma. Jest też autorem wielu z nich. W ostatnich dniach sierpnia z inicjatywy Śnieżki powstał chociażby nawiązujący do historii regionu mural w Rzeszowie.

 


Galeria:

ADSC_0464_A.jpg
AIMG_7981_Pano.jpg
AIMG_7905.jpg
ADSC_0496.jpg
AIMG_7909.jpg
AIMG_7911.jpg
AIMG_7923.jpg
cDSC_0448.jpg
BIMG_7923.jpg
BIMG_7930.jpg
AIMG_7941.jpg
AIMG_7941_1.jpg
BIMG_7934.jpg
BIMG_7946.jpg
cDSC_0469.jpg
AIMG_7926.jpg
Oceń ten artykuł:
Średnia ocena: 0,0 - Ilość głosów: 0
Drukuj
Kanał
inspiracyjny
Kanał
korporacyjny