* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Internauci docenili farby Śnieżka

31 lipiec 2013
Internauci docenili farby Śnieżka
Skąpiec.pl zbadał preferencje zakupowe swoich użytkowników, którzy poszukiwali farb dla różnych podłoży. Z przygotowanego przez serwis specjalnego raportu wynika, że Śnieżka jest jedną z najchętniej wybieranych marek farb.

Portal przeanalizował popularność 5 kategorii produktowych. W zestawieniu uwzględniono: farby białe, zewnętrzne, olejne do drewna i metalu oraz kolorowe. Śnieżka była najbardziej poszukiwaną marką w 3 pierwszych typach.

Z danych zgromadzonych przez Skąpiec.pl wynika, że na wyroby marki Śnieżka postawiło: 26,31% użytkowników, którzy poszukiwali białych farb do ścian, niemal 1/3 internautów (30,71%) poszukujących farb zewnętrznych oraz ponad połowa osób szukających farb olejnych (57%).

W badaniu uwzględniono preferencje użytkowników serwisu, którzy w okresie od 1 stycznia do 31 maja 2013 r. zainteresowani byli nabyciem farb. Pod uwagę wzięto ilość odwiedzin poszczególnych artykułów z omawianych kategorii.

Pełny raport można znaleźć pod adresem:

http://www.skapiec.pl/site/doc/200/20/15/