* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Kino letnie z nagrodami w Dębicy

14 lipiec 2017
Kino letnie z nagrodami w Dębicy
Wakacyjne piątki przebiegają w Dębicy pod znakiem Kina Letniego. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury filmowe przedsięwzięcie ponownie wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Na widzów czekają nie tylko wygodne leżaki, ale także konkurs z kolorowymi nagrodami.

W Dębicy ponownie wystartowało Kino Letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Projekcje odbywają się w zabytkowym parku przy Domu Kultury Śnieżka, przy ul. Bojanowskiego. Lipiec należy do komedii francuskich, a w sierpniu wyświetlane będą najlepsze filmy z 2016 i 2017 roku. O tym, że inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów świadczy fakt, że już pierwszy seans zgromadził około 200 kinomanów.

Podobnie jak przed rokiem, inicjatywę wsparła firma Śnieżka, która poza wygodnymi leżakami zapewnia widzom konkursowe emocje. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wypełnić kupony rozdawane przed projekcjami, udzielając kreatywnej odpowiedzi na „kolorowe pytania”. Na zwycięzców czekają produkty na wakacyjne remonty, a na wszystkich uczestników wiele niespodzianek. Śnieżka i MOK zapraszają do filmowego relaksu pod chmurką! Zobacz relację z pierwszego seansu:

 


Regulamin konkursu znajdziesz tutaj