* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

KONFERENCJA PRASOWA w FFiL ŚNIEŻKA S.A.

19 maj 2004
KONFERENCJA PRASOWA w FFiL ŚNIEŻKA S.A.
W związku z podaniem do publicznej wiadomości oficjalnych wyników...

W związku z podaniem do publicznej wiadomości oficjalnych wyników kwartalnych ŚNIEŻKI oraz Grupy Kapitałowej ŚNIEŻKA, dnia 18.05.2004 r. o godz. 12.00 w siedzibie FFiL ŚNIEŻKA S.A. odbyła się konferencja prasowa. Podobnie jak w Warszawie, spotkanie to było okazją do szerszej rozmowy na temat Spółki. Zaproszeni dziennikarze wysłuchali prezentacji przeprowadzonej przez Przedstawicieli ŚNIEŻKI, po czym „zasypali” ich pytaniami dotyczącymi bieżących działań sprzedażowych Firmy, obecności ŚNIEŻKI na rynkach wschodnich, funkcjonowania Spółki na GPW, dalszych planów, prognoz itp. Wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania udzielali: Prezes Zarządu Piotr Mikrut, Dyrektor ds. Handlowych Janusz Kęsek oraz Dyrektor ds. Finansowych Członek Zarządu Witold Waśko. Dla zaproszonych gości konferencja była również okazją do rozmowy z nowym Prezesem Zarządu FFiL ŚNIEŻKA SA Panem Piotrem Mikrutem.

Na zdjęciu: uczestnicy konferencji prasowej