* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Nasi górą!

12 październik 2006
Nasi górą!
11 października br. sponsorowana przez Śnieżkę Reprezentacja Polski po bardzo pięknej grze wygrała z wicemistrzem Europy i czwartą drużyną świata - Portugalią! Rozegrany na stadionie śląskim w Chorzowie, w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2008, mecz zakończył się wynikiem 2:1.

11 października br. sponsorowana przez Śnieżkę Reprezentacja Polski po bardzo pięknej grze wygrała z wicemistrzem Europy i czwartą drużyną świata - Portugalią!

 

Rozegrany na stadionie śląskim w Chorzowie, w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2008, mecz zakończył się wynikiem 2:1. Autorem obu bramek był Ebi Smolarek, syn Włodzimierza Smolarka, który na mundialu w 1986 roku również pokonał bramkarza reprezentacji Portugalii.

 

Po czterech meczach, z których dwa zakończyły się zwycięstwem Polskiej Reprezenatcji, jeden przegraną, a jeden remisem, Polska z 7 punktami zajmuje czwarte miejsce w swojej grupie, ustępując Serbii, Finlandii i Belgii.

 

Następny mecz Polska Reprezentacja rozegra 15.11.2006 roku w Belgii. Mamy ponad miesiąc czasu by przygotować się na gorący doping naszej drużyny. Po tym, co Polacy pokazali w Chorzowie, apetyty wzrosły i grono dopingujących biało-czerwonych powiększyło się o nowych fanów. Również Śnieżka – jako Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji -  trzyma kciuki i wspólnie z kibicami woła „Do boju! Do boju!…”.