* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

NOWOŚĆ! ŚNIEŻKA Emalia Alkidowa

31 lipiec 2002
Emalia alkidowa ŚNIEZKA Na okna i drzwi wysycha w 3h!!!

Do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna i metalu wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń używa się tradycyjnych farb olejnych np. produkowanego od wielu lat przez FFiL ŚNIEŻKĘ SUPERMALU. Emalia ta jest doskonale znana i sprawdzona. Tworzy na malowanej powierzchni kryjącą, zwartą i nieprzepuszczalną powłokę chroniąc w ten sposób malowany przedmiot lub powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi. Niestety czas jej wysychania do momentu uzyskania pyłosuchości wynosi aż 5-6 h. Często jednak np. przy malowaniu drzwi lub okien jest to za długo – okno trzeba przecież zamknąć wieczorem. Rozwiązaniem jest zastosowanie emalii alkidowej. Taki właśnie wyrób chcielibyśmy Państwu zaproponować – emalię alkidową ŚNIEŻKA „Na Okna i Drzwi”;– jej zastosowanie jest podobne jak SUPERMALU, ale wysycha znacznie szybciej – już po 3-4 h.
CENY FABRYCZNE:
0,75l - 13,49zł
2,5l - 39,98 zł