Piłkarskie emocje dla finalistów „Kolorowych Boisk”

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach kibicowali polskiej reprezentacji.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach kibicowali polskiej reprezentacji.


W sobotę 4 września 2010roku dzieci miały okazję cieszyć się z jednej z nagród, którą dostały za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim projekcie społecznym „Kolorowe boiska, czyli szkolna pierwsza liga...”, którego organizatorem jest FFiL Śnieżka S.A.


Dzieci wyruszyły wczesnym rankiem autokarem do Łodzi. Podczas jazdy ćwiczyły okrzyki i piosenki, które towarzyszyły im później na stadionie piłkarskim. Kiedy wybiła godzina 16.00 wszyscy w napięciu, z zaciśniętymi kciukami czekali na gwizdek sędziego rozpoczynający mecz drużyny narodowej z reprezentacją Ukrainy.


Dzieci na długo zapamiętają grających „na żywo” zawodników międzynarodowej sławy, takich jak Ireneusz Jeleń, Artur Boruc czy Andrij Szewczenko. Wycieczka na mecz, ufundowana przez Polski Związek Piłki Nożnej, jest dla uczniów szkoły w Suwałkach wspaniałą nagrodą za trud i zespołową pracę przy tworzeniu pracy konkursowej zgłoszonej do programu „Kolorowe boiska, czyli szkolna pierwsza liga...”. Jest dowodem na to, że nawet, jeśli na podium sięga się po srebrny medal, można również przeżywać gorące emocje i wspólnie cieszyć się nagrodami.

Galeria:

1526841991.jpg
462182555.jpg
1121197138.jpg
1965075698.jpg
Oceń ten artykuł:
Średnia ocena: 0,0 - Ilość głosów: 0
Drukuj
Kanał
inspiracyjny
Kanał
korporacyjny