* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Przypnij wiosnę i wygrywaj!

11 kwiecień 2013
Przypnij wiosnę i wygrywaj!
Wiosna to czas prawdziwej, kolorowej metamorfozy – otaczające nas do tej pory szarości wkrótce zostaną zastąpione przez żywe, nasycone barwy, które wniosą w nasze życie dużą porcję energii i pobudzą do działania. Wiosenne motywy i inspiracje możemy wykorzystać w najnowszym konkursie „Dekoratorium” ! 

Udział w konkursie „Przypnij wiosnę” polega na stworzeniu tematycznej tablicy na swoim profilu w serwisie Pinterest. Motywem przewodnim tablicy, na której powinno  zostać „przypiętych” 10 zdjęć, jest jeden,  najbardziej kojarzący się nam z wiosną kolor. Nawiązujące do niego zdjęcia mogą pochodzić z profilu „Dekoratorium” w serwisie Pinterest lub bezpośrednio z wortalu Dekoratorium.com. W konkursie dodatkowo możemy wykorzystać 5 własnych, inspirujących zdjęć. Przed utworzeniem tablicy należy kliknąć opcję „follow” na profilu „Dekoratorium” w serwisie Pinterest – pozwoli nam to na bieżąco śledzić wszystkie wstawiane tam fotografie. 
Gotowe tablice można zgłaszać drogą mailową od 10 do 25 kwietnia 2013 roku. W treści maila o tytule: „Dekoratorium – konkurs „Przypnij wiosnę”, wysłanego na adres: kontakt@dekoratorium.com podajemy imię i nazwisko oraz link do stworzonej przez nas tablicy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 kwietnia 2013 roku na wortalu oraz na Fanpage’u „Dekoratorium” na Facebook’u.
Udział w konkursie „Przypnij wiosnę” to okazja do doskonałej zabawy i zdobycia atrakcyjnych nagród – na zwycięzców czeka 5 nagród głównych i 5 nagród dodatkowych w postaci zestawów książkowych, półrocznej prenumeraty magazynu „Czas na wnętrze” oraz gadżetów firmy Śnieżka.
Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie: www.dekoratorium.com
Zapraszamy do zabawy!