* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

ŚNIEŻKA WYRÓŻNIONA PRZEZ KONSUMENTÓW

7 listopad 2007
ŚNIEŻKA WYRÓŻNIONA PRZEZ KONSUMENTÓW
Wyróżnienie Gold Standard dla Śnieżki

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. otrzymała wyróżnienie w kategorii „Farby” w pierwszej edycji badania Gold Standard – określającego produkty i usługi, które najbardziej satysfakcjonują polskich konsumentów.

Śnieżka zdobyła cztery gwiazdki, co oznacza satysfakcję klientów powyżej oczekiwań. Co istotne, ocena satysfakcji dokonywana była wyłącznie przez rzeczywistych klientów, czyli tych, którzy korzystali z badanego produktu.

Gold Standard to dla Śnieżki kolejna, czwarta już nagroda przyznana przez konsumentów w ciągu bieżącego roku, a równocześnie ósme w ogóle wyróżnienie zdobyte przez firmę od początku 2007 roku.  


O badaniu Gold Standard:
To pierwsze tego typu badanie w Polsce, przeprowadzone przez TNS OBOP na reprezentatywnej próbie 1500 Polaków powyżej 15 roku życia. W badaniu uwzględniono produkty i usługi w 23 kategoriach.