* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Wygraj w mistrzowskim konkursie Śnieżki!

27 maj 2013
Wygraj w mistrzowskim konkursie Śnieżki!
Skróty KSW i MMA nie są ci obce? Wiesz kto to Mamed Khalidov? Nie czekaj i zagraj w najnowszym konkursie zorganizowanym na profilu Śnieżki na Facebooku. Biorąc udział w zabawie „CZAS MISTRZÓW” masz szasnę na wygranie jednej z ponad 500 nagród!

Najnowsza konkursowa propozycja Śnieżki to 10 dni doskonałej zabawy z 23. Galą KSW w tle. Konkurs marki Śnieżka ACRYL-PUTZ®, której twarzą jest znany zawodnik MMA, Mamed Khalidov, to gratka nie tylko dla fanów mieszanych sztuk walki, ale także dla wszystkich którzy zechcą spróbować swoich sił na wirtualnym ringu.

Zasady konkursu są bardzo proste, aby zawalczyć o nagrody, wystarczy w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań związanych z Mamedem Khalidovem, KSW i marką Śnieżka ACRYL-PUTZ®,  oferującą gładzie szpachlowe  o szerokim zakresie zastosowań. Każdego dnia – od 27 maja do 5 czerwca –  osoba, która uzyska najlepszy czas otrzymuje nagrodę główną – zestaw gadżetów z autografami Mameda. Kolejnych 50 użytkowników otrzymuje dostępy Pay-Per-View do transmisji online 23. Gali KSW, która odbędzie się już 8 czerwca.
Aplikacja konkursowa jest dostępna pod adresem: https://apps.facebook.com/czas_mistrzow/
Oficjalna strona marki Śnieżka ACRYL-PUTZ®: www.acrylputz.pl,
Kanał youtube: http://www.youtube.com/channel/UCmTUEBvN1OfsLNq45KwkwOw