* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

WYNIKI LOSOWANIA LOTERII!!!

20 wrzesień 2002
Losowanie nagród odbyło się pod czujnym okiem notariusza...

KONKURS! KONKURS! i PO KONKURSIE!!!

Znamy już Laureatów Wielkiej Loterii Moja ŚNIEŻKA!!!

Losowanie nagród odbyło się 13 września w siedzibie naszej Firmy pod czujnym okiem notariusza Pani Doroty Majka. Główną nagrodę- Citroen Xsara wygrał Pan Stanisław Trawka z Rzeszowa. Pozostali zwycięzcy pojadą na wycieczkę do Paryża, a także otrzymają telewizory, odtwarzacze DVD, miniwieże i rowery. Serdecznie gratulujemy!!
W czasie trwania Wielkiej Loterii Moja Śnieżka do działu Marketingu wpłynęło ponad 100 tysięcy kuponów, które nadeszły do nas z całej Polski!! Jest to sukces jakiego nawet nie oczekiwaliśmy!!! (Dla porównania - w roku poprzednim otrzymaliśmy niespełna 40 tysięcy kuponów). Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu naszą Loterią oraz tym, że coraz większa liczba klientów sięga po wyroby ŚNIEŻKI. Gratulujemy zwycięzcom!!!

Pełna lista nagrodzonych znajduje się w dzile promocje/dla klientów indywidualnych
kliknij tutaj aby zobaczyć listę

Uroczyste wręczenie nagrody głównej odbędzie się 26-10-2002 o czym Państwa poinformujemy w Aktualnościach.

Obok na zdjęciach widzą Państwo wszystkie kupony,
które brały udział w losowaniu, oraz ten jeden - zwycięski!